بنر زیر اسلایدر

تصاویری از رفاقت عجیب یک مرد و ببرش

دوستی عجیب یک مرد اندونزیایی و یک ببر 170 کیلویی مولان این روزها سوژه برخی سایت های خبری شده است. تا کنون داستان های فراوانی از دوستی انسان و حیوان شنیده بودیم ولی شاید این یکی از عجیب ترین آنها باشد.شاید این تصاویر عجیب برای شما هم جالب باشد. وت پارس شما را به مشاهده این تصاویر زیبا در ادامه مطلب دعوت می کند.

کشنده قرمز یک بیوتروریست هست؟

کوکلودینیوم کولیکوئیدس جلبکی است که طی پایش‌های 30 ساله گذشته از خلیج فارس تا دریای عمان مشاهده نشده است و به‌نظر می‌رسد رشد این جلبک ناشی از مبارزه بیوتروریسم بر علیه کشورمان باشد.رئیس مؤسسه علوم شیلاتی کشور امروز یک‌شنبه (12 آذرماه 91) در سمینار یک‌روزه ارائه دستاوردهای طرح ملی پایش کشند قرمز در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان با اعلام این مطلب گفت: این پدیده ابتدا در چهارم مهرماه 1387 مشاهده شد که این موضوع هشت ماه به طول انجامید که همین امر به تهدید چرخه زیستی در خلیج فارس و دریای عمان منجر شد.وضوع رشد کشند قرمز در خلیج فارس باعث شد تا نیروهای علمی کشور علاوه بر مقابله با بحران ضمن آشنایی با علوم جدید خود را در مقابله با تهدیدات آتی مجهز کند. وت پارس شما را به مطالعه کامل این خبر در ادامه مطلب دعوت می کند.

هدیه ویدئویی آخر هفته وت پارس : دانلود پوسترهای باکیفیت اطلس ماهیان غضروفی مدیترانه

در دومین پست امشب مربوط به بخش بسته ویژه آخر هفته وت پارس ، 2 پوستر بسیار با کیفیت بالا و قابلیت چاپ با ابعاد بالا را در مورد اطلس ماهیان غضروفی دریای مدیترانه برای شما جهت دانلود اماده کرده ایم.الیته این پوسترها قبلا هم در مطلبی برای شما قرار داده شده بود اما اکنون به طور جدا جهت دانلود خدمت شما عزیزان ، قرار می گیرد. وت پارس شما را برای دانلود این پوسترها به ادامه مطلب دعوت می کتد. بازهم امیدواریم که روزهای خوبی ار سپری نمایید و آخر هفته خود را با وت پارس به پایان ببرید.

تصاویری کاربردی از آناتومی خزندگان (مطلب ویژه مار)

با توجه به اینکه خزندگان چندی است توانسته اند نام خود را به عنوان حیوان خانگی معرفی کنند و همچنین زمزمه های تولیدات صنعتی آنها هم در کشور به گوش می رسد مناسب دیدیم تا مجموعه ای کامل و کاربردی از آناتومی این حیوانات را در اختیار شما قرار دهیم. این مجموعه در سه بخش برای شما تدارک دیده شده است که شامل مارها و لاک پشت و کروکودیل می باشد. امیدواریم شما از دیدن این تصاویر استفاده کافی را ببرید.بخش اول این تصاویر مربوط به آناتومی حیوان مار می باشد که برای مشاهده شما خوانندگان تهیه شده است و بخش های بعدی در روزهای بعدی در سایت قرار خواهد گرفت. وت پارس شما را به مشاهده این تصاویر در ادامه مطلب دعوت می کند.

 

پرواز قیمت خاویار

در حالی یک مقام مسئول دولتی از آمدن خاویار ارزان قیمت یک میلیون تومانی بر سر سفره مردم تا حداکثر یکسال و نیم دیگر خبر داده که هم‌کنون قیمت هر کیلوگرم خاویار 2 میلیون و 900 هزار تومان است، البته برخی‌ها این رقم را تا 4 میلیون و 120 هزار تومان هم اعلام می‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر، شاید دیگر استفاده از واژه طلای سیاه منحصر به نامیدن نفت نباشد بلکه خیلی ها خاویار را طلای سیاه می نامند اما این طلای سیاه خوراکی که در اجلاس‌های مهم سیاسی جهان به عنوان غذای تشریفاتی و در مهمانی‌های مجلل اکثر کشورهای دنیا به عنوان غذای اشرافی مصرف می شود و جزء لیست دوم غذای ملکه انگلیس است، از سال گذشته تولید پرورشی آن به صورت رسمی در کشورمان آغاز شده است. بسیاری از افراد جامعه با طعم خاویار بیگانه اند و فقط آن را خوراک اعیان و یا یک محصول لوکس صادراتی می دانند به طوریکه وقتی از مردم کوچه و بازار سئوال می شود، خاویار خورده اید؟ آنها در پاسخ می گویند اگر یک گرم خاویار پیدا کردید به ما هم بدهید، چون همه آن به کشورهای دیگر صادر می شود. نظر شما چیست؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود ، وت پارس شما را به مطالعه کامل این گزارش در ادامه مطلب دعوت می کند.

نهاده هایی که گم شد ...

مدیرعامل مرکز پشتیبانی امور دام بااشاره به سرنوشت نامعلوم توزیع 50هزار تن کنجاله سویا بین مرغداران، از تخلف اتحادیه مرغداران در تحویل نهاده‌ و قیمت فروش مرغ خبر داد وگفت: سری دوم نهاده‌ها را به اتحادیه تحویل ندادیم.بعد از حرف و حدیث فراوان در مورد عدم تامین نهاده‌ مرغداران و دامدارن، تفاهمنامه‌های اجرا نشده و اتهام اتحادیه سراسری مرغداران به فروش 50 هزار تن کنجاله سویا در بازار آزاد و به دنبال آن گرانی‌هایی که مردم به شدت از آن گله دارند با مصیب محمدیان شمالی مدیر عامل مرکز پشتیبانی امور دام که مسئول تامین نهاده و ذخیره‌سازی برای روز مبادا است، گفت‌وگو کردیم.
وی معتقد است: 50 هزار تن سویای تحویلی به اتحادیه مرغداران معلوم نیست کجا رفته، زیرا فاکتوری از سوی اتحادیه تحویل داده نشده، مرغداران گران فروشند و یک هزار تومان بیشتر از قیمت تمام شده می‌فروشند، وضعیت مرحله اول توزیع خوراک از سوی اتحادیه روشن نیست و به این دلیل در توزیع مرحله دوم دخالت داده نمی‌شوند. وت پارس شما را به مشروح این خبر که از سایت فارس بازخوانی می شود در ادامه مطلب دعوت می کند.

عکسی از بافت زنده مغز، برنده جایزه اول مسابقه عکاسی علمی «ولکام» شد

عکسی از بافت زنده مغز انسان، برنده مسابقه عکاسی Wellcome شد. این مسابقه عکاسی توسط بنیاد پژوهشی «ولکام تراست» پشتبانی می‌شود. امسال برای اولین بار در تاریخ این مسابقه، علاوه بر معرفی عکس‌های برتر، یک عکس به عنوان برنده اعلام شد.منبع رسمی تهیه این مطلب سایت Liive science l می باشد و وت پارس نظر شما را به مطالعه تعدادی از سایر عکس ها که به نوعی می تواند مرتبط با سایت باشد ، در ادامه مطلب دعوت می کند.

گربه ای که تبدیل به هلیکوپتر شد ...

هنرمند!!!! آلمانی بارت یانسن اعلام کرد که وسیله ای به نام اورویل کوپتر تهیه کرده است که قسمتی از یک پروژه هنری بزرگ است.او که این وسیله بسیار عجیب را در جشنواره نوآوری های هنری در شهر آمستردام رونمایی کرد اعلام کرد که این گربه اورویل نام داشته که پس از کشته شدن بر اثر تصادف با یک ماشین ، آقای یانسن این حیوان بیچاره را تبدیل به یک مدل مفهومی !!! کرده است.با جا سازی وسایل و کنترل او می تواند این وسیله عجیب را که قبلا بدن یک موجود زنده بوده را به پرواز در بیاورد.برای مشاهده کامل تصاویر این هنر بی بدیل این آقای هنرمند ، وت پارس شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.

اطلس نژادهای برتر گاو قاره اروپا : کشور فرانسه

بدون شک یکی از مهم ترین دغدغه ها در امر تولید محصولات دامی ، انتخاب نژاد مناسب با محیط است . امری که بدون شناخت درست از نژادهای برتر ، محال به نظر می رسد . بنابراین تصمیم گرفتم در بخش دام بزرگ ، ابتدا به شناخت کاملی از نژادهای برتر گونه های مختلف در سراسر جهان برسیم . برای دسته بندی بهتر ، سعی شده گونه ها بر اساس موطن اصلی گروه بندی و معرفی شوند .

.............................................................................................................................................

کشور فرانسه با مساحت 550000 کیلومتر مربع ، از نظر وسعت رتبه دوم را در اروپا داراست . تنوع وضعیت جغرافیایی فرانسه در اروپا کم نظیر است و دارای مناطق گسترده پست و دشت مانند ، کوهستانی ، جلگه ای و ساحلی است . هنگامی که این شرایط مناسب جغرافیایی در کنار آب و هوای چهار فصل و متعدل قرار می گیرد ، از فرانسه کشوری ایده آل برای تولید محصولات دامی و کشاورزی می سازد . به همین دلیل است که فرانسه همواره دارای نژادهای دامی عالی در جهان بوده است . در این مطلب سعی شده است که بهترین نژادهای حال حاضر فرانسه را مورد بررسی قرار دهیم .

وت پارس ، شما را به دیدن این مطلب دعوت می کند ...

 

۱۰ دانشکده دامپزشکی برتر کشور ایالات متحده امریکا

باید از تمامی تجربه ها و تلاش های کشورهای دیگر و افراد مختلف در سرتاسر جهان برای ساختن یک فضای با نشاط دانشگاهی استفاده کرد تا ضمن دارا بودن دانشگاهی خوب ، ورودی و خروجی این دانشگاه ها نیز افرادی با تجربه و با دانش باشند. این مطلب نگاهی بسیار کوتاه به ۱۰ دانشکده دامپزشکی برتر کشور ایالات متحده امریکا به همراه تصاویر بسیار زیبا از این دانشکده ها دارد و برای اولین بار توسط وت پارس شما عزیزان قادر خواهید بود که این فایل ها را دریافت نمائید.این فایل ها به دو صورت pdf و word تهيه شده است و اميدواريم نظر همگي شما خوانندگان عزيز را فراهم كند. وت پارس شما را به دانلود اين فايل ها در ادامه مطلب دعوت مي كند.     

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات