بنر زیر اسلایدر

دانلود رایگان کتاب راهنمای مصور اصطلاحات دامپزشکی

دنیای وسیع رشته دامپزشکی دارای اصطلاحات بسیار زیادی از قبیل اصطلاحات درمانی است که نیاز است دامپزشکان و دانشجویان این رشته با این اصطلاحات علمی آشنا شوند و آنها را فرا بگیرند.برای فراگیری این اصطلاحات چه مرجع و کتابی بهتر از یک راهنمای مصور و معتبر؟ وت پارس شما را به دانلود کتابی در این زمینه در ادامه مطلب دعوت می کند.

دانلود کتاب راهنمای مصور اصطلاحات دامپزشکی

همه چیز در مورد پاراگونیموس وسترمانی + فایل PDF

یک دیس غذای بسیار اشتهاآور.اما همین دیس غذای شیک سالانه هزاران نفر در جهان را مبتلا به یک انگل مشهور می کند ، پاراگونیموس وسترمانی.هم اکنون بیست و یک میلیون نفر در سراسر جهان به این انگل خطرناک مبتلا هستند. در خصوص این انگل چه می دانید؟ دانستنی های لازم را در یک فایل جامع گردآوری نموده ایم. وت پارس شما را به ادامه مطللب دعوت می کند.

همه چیز در مورد پاراگونیموس وسترمانی + فایل PDF

دانلود رایگان کتاب اطلس جراحی دامپزشکی (Atlas Of Veterinary Surgery)

یکی از بخش های مهم علم وسیع دامپزشکی که در پروسه درمان به کار می آید جراحی دامپزشکی می باشد که بسیار متنوع و گوناگون است و فراگیری دقیق آن نیازمند مشاهده کیس های مختلف و مولتی مدیا می باشد.برای مطالعه این بخش می توان از اطلس های گوناگون استفاده نمود. وت پارس شما را به دانلود کتابی در این زمینه در ادامه مطلب دعوت می کند.

دانلود رایگان کتاب اطلس جراحی دامپزشکی (Atlas Of Veterinary Surgery)

رعایت حقوق حیوانات در قرآن مجید و روایات اسلامی

یکى از مسائل مهم در جوامع مختلف، به ویژه جامعه اسلامى، موضوع محیط زیست است. نباتات، حیوانات و آب هستند که اسلام براى آنها اهمیت فوق‌العاده اى قائل است.در موارد مختلف و به طور مکرر در قرآن و روایات اسلامی بر موضوع حقوق حیوانات تاکید شده است.برخی از این روایات و آیات در حوزه حقوق حیوانات را بررسی نموده ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

رعایت حقوق حیوانات در قرآن مجید و روایات اسلامی

دانلود رایگان کتاب Ruminants : Anatomy, Behavior and Diseases

دام بزرگ را بدون شک می توان یکی از بزرگ ترین ، مهم ترین و کهن ترین بخش علم و صنعت دامپزشکی امروز در جهان دانست . مطالعه بیماری ها ، آناتومی و رفتارشناسی این موجودات به خصوص نشخوارکنندگان می تواند برای دامپزشکان مهم باشد. وت پارس شما را به دانلود کتابی در این زمینه در ادامه مطلب دعوت می کند.

احکام فقهی مربوط به پرورش و نگهداری از سگ ها

نگهداری از حیوانات و یا بحث پرورش آنها در هر دین و آیینی شرایط مخصوص و حکم شرعی خود را دارند.در این میان سوالات متداولی نیز در میان مردم رواج دارد که بسیاری نیز پاسخ شرعی دقیق آنها را نمی دانند.مانند بحث مربوط به پرورش و نگهداری از حیوانات.تعدادی از این سوالات را همراه با پاسخ علمای اسلام آماده نموده ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

احکام فقهی مربوط به پرورش و نگهداری از سگ ها

تحلیل سیستم آموزش دامپزشکی به عنوان یکی از موانع پیشرفت

سیستم تدریس دکتری دامپزشکی به صورت یک دوره شش ساله است که با مقاطع علوم پایه، پاتوبیولوژی و علوم درمانگاهی همراه می باشد.اما همین سیستم آموزشی کهنه و قدیمی در بسیاری از تحلیل ها به عنوان یکی از موانع پیشرفت دامپزشکی در ایران خوانده می شود.در مقایسه با سایر کشورها به بررسی این سیستم پرداخته ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

تحلیل سیستم تدریس دامپزشکی به عنوان یکی از موانع پیشرفت

آغوز و اهمیت بسیار بالای آن در گوساله ها

آغوز نقش بسیار مهم و فراتری از رساندن ایمنوگلوبولین ها در گوساله ها دارد.آزمایشات بسیاری نشان می دهد که ترکیبات موجود در آغوز باعث افزایش بازده خوراک می شود.همچنین آغوزها بر روی اشتها نیز اثرگذارند و باعث افزایش خوراک مصرفی می شوند.شما در خصوص آغوز چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

حیوان گاو

دانلود رایگان کتاب تصاویر تشخیصی بیماری های اسب Farrow

یکی از شاخه های مهم علم دامپزشکی رادیولوژی و تصویربردای های تشخیصی می باشد که در تشخیص نوع بیماری بسیار حائز اهمیت هستند. کتاب جامع و کاربردی تصاویر تشیخصی Farrow  بر پایه همین علم به تشخیص بیماری های اسب می پردازد. وت پارس شما را برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب دعوت می کند.

آیا حیوان خانگی شما درست تغذیه می کند؟ (پوستر آموزشی)

تغذیه یکی از اصول بنیادی موجودات زنده برای اداکه زندگی می باشد.حیوانات نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید تغذیه در خصوص آنها به خصوص حیوانات پرورشی به دقت مورد نظر صاحبان دام ها قرار گیرد.در یک پوستر آموزشی با توجه به مبحث امتیاز دهی به بدن حیوانات به این سوال پاسخ داده ایم که تغذیه حیوان شما درست است؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

آیا حیوان خانگی شما درست تغذیه می کند؟ (پوستر آموزشی)

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات