بنر زیر اسلایدر

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر پیام صالحی (خواننده موسیقی پاپ و دکتر دامپزشک)

محمد رضا گلزار تعریف می کند که در سفری به شمال با پیشنهاد او برای تاسیس یک گروه موسیقی مواجه شده است و این سرآغاز حیات دوران تازه ای در موسیقی کشور بود.تولد آریان.پیشنهادی که از سوی دکتر پیام صالحی باعث شد تا ده ها ترانه ماندگار خلق شوند.وت پارس هم اکنون به گفتگو با دکتر پیام صالحی نشسته است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

مصاحبه با دکتر پیام صالحی (خواننده موسیقی پاپ و دکتر دامپزشک)

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر ایمان معماریان (دامپزشک حیات وحش)

ایمان معماریان از هر جهت دامپزشک شناخته شده ایست.چه از حیث تخصصی که در آن فعالیت می کند ، یعنی حیات وحش و چه از لحاظ حواشی رسانه ای.ورودی سال هشتاد دانشکده دامپزشکی تهران دوره های تخصصی خود را در افریقا گذراند و به کشور بازگشت.آنچه در ادامه می آید گفتگوی اختصاصی وت پارس با ایمان معماریان است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر ایمان معماریان (دامپزشک حیات وحش)

دانلود رایگان مجله پت (پیام دامپزشکان)

یکی از پرمحتوا ترین و متفاوت ترین مجله های کشور در خصوص حیوانات خانگی و دامپزشکی مجله پت (پیام دامپزشکان) نام دارد که مدیر مسئول آن دکتر پیام محبی می باشد.یک تیم قوی رسانه ای مجله ای را خلق می کنند که هم اکنون می توانید برای نخستین بار تعدادی از شماره های قدیمی این مجله را از وت پارس دریافت و مطالعه کنید. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

دانلود رایگان مجله پت (پیام دامپزشکان)

گفتگوی اختصاصی وت پارس با سپهر سلیمی (فعال برجسته حقوق حیوانات)

سپهر سلیمی را مبتکر راه اندازی موج وبلاگ نویسی سبز می دانند.همچنین او موسس قدیمی ترین وبلاگ فعال محیط زیستی کشور است و هم اکنون به عنوان یکی از برجسته ترین فعالان حقوق حیوانات در کشور شناخته می شود.آنچه در ادامه می آید گفتگوی اختصاصی وت پارس با این چهره برجسته محیط زیست کشور است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

گفتکوی اختصاصی وت پارس با سپهر سلیمی (فعال برجسته حقوق حیوانات)

کار کارستان دانشجویان دامپزشکی در سال 94 / یادداشتی از دکتر محمد لطفی زاده

سال 94 نیز به مانند همه سال ها زمانش به پایان رسید.اما خاطرات و اتفاقات این سال ها باقی خواهد ماند.سالی پر از اتفاقات مختلف برای دامپزشکی ایران.در یادداشتی به قلم دکتر محمد لطفی زاده تغییرات مورد انتظار دامپزشکی در سال جدید را بررسی و اتفاقات مهم سال پیش را از زاویه ای دیگر تحلیل خواهیم نمود. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

کار کارستان دانشجویان در سال 94 / یادداشتی از دکتر محمد لطفی زاده

تکنولوژی در خدمت حمایت از حفظ حیات وحش

در عصری قرار داریم که همه چیز تکنولوژی محور است.هیچ کس در درستی این جمله حتی شک هم ندارد.تکنولوژی ای که روزی با قلب باتری دار انسانی را نجات می دهد و روزی دیگر با پهباد و سنسورهای ضد شکار حیوانی را از دست شکارچیان.در ادامه با تعدادی از این تکنولوژی ها که به کمک حیات وحش شتافته اند آشنا خواهید شد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

تکنولوژی در خدمت حمایت از حفظ حیات وحش

دانلود رایگان کتاب اطلس بیماری های طیور ایوان دینف Ivan Dinev

اطلس رنگی بیماری های طیور ایوان دینف Ivan Dinev یکی از کتب جامع و در عین حال بسیار مهم برای یادگیری بیماری های طیور به زبانی ساده می باشد.تصاویر واضح و دقیق از بیماری ها ، از ویژگی های این اطلس رنگی می باشد. وت پارس این کتاب مفید را به زبان اصلی برای دانلود شما آماده نموده است. برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

نگاهی کوتاه به پیشینه دامپزشکی در ایران و جهان باستان

برخی معتقدند که حیوانات نخستین معلمان دامپزشکی به انسان ها در دوران باستان بوده اند.برخی نیز فریدون را نخستین دامپزشک و پزشک تاریخ می دانند.فراگیری دامپزشکی در طول تاریخ کم کم به وجود آمد و این تجربیات نسل به نسل و سینه به سینه انتقال یافت تا علم کنونی دامپزشکی با این گستردگی شکل گرفت. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

نگاهی کوتاه به پیشینه دامپزشکی در ایران و جهان باستان

تعیین سن سگ ها بر اساس رویش و تغییرات دندانی

تشخیص سن دقیق حیوانات دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند.در پروسه های درمانی این تشخیص سن برای تشخیص دقیق بیماری بسیار حائز اهمیت است.همچنین در حیواناتی که نیاز به واکسیناسیون دارند نیز نیاز داریم تا سن را دقیق بدانیم.در سگ ها با استفاده از دندان و تغییرات دندانی سن حیوانات را می توان به دست آورد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

تعیین سن سگ ها بر اساس رویش و تغییرات دندانی

همه چیز در مورد آرگولوس (Argulus) یا شپشک ماهی + فایل PDF

آرگولوس یا شپشک ماهی نوعی انگل سخت پوست ماهیان آب شور و شیرین است.این انگل در ماهیان سرد آبی یا استخری مانند کپور ماهیان و آزاد ماهیان بسیار رایج است و به ندرت در آکواریوم مشاهده می شود. تمام دانستنی ها در خصوص این انگل در قالب یک فایل PDF تهیه شده است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در مورد آرگولوس (Argulus) یا شپشک ماهی + فایل PDF

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات