بنر زیر اسلایدر

سوختگی در حیوانات خانگی (علل و درمان آن)

حیوانات خانگی به دلایل متفاوتی می توانند دچار سوختگی های مختلف اعم از شیمیایی و غیرشیمیایی شوند.مواجه با این احتمال و درگیری با چنیی حیواناتی می تواند برای هر صاحب دامی سخت و طاقت فرسا باشد.اما شما در خصوص مقابله و درمان مشکلات سوختگی های متفاوت در حیوانات خانگی چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

سوختگی و علل و درمان آن در حیوانات خانگی

دانلود رایگان کتاب دانشنامه تغدیه حیوانات (The Encyclopedia of Farm Animal Nutrition)

یکی از مبانی مهم پرورش حیوانات توجه به دریافت کامل انرژی توسط آنهاست که مهم ترین راه تامین انرژی ، بحث بسیار مهم تغذیه و توجه به اصول دقیق این علم است.پس آشنایی با اصول اولیه این علم به کمک یک کتاب جامع بسیار می تواند مفید و ارزشمند باشد. وت پارس شما را به دانلود کتابی در این زمینه در ادامه مطلب دعوت می کند.

دستورالعمل اصولی برای برگزاری یک کنگره دامپزشکی (با نگاهی بر ضعف ها و چالش ها)

هر ساله تعداد بسیاری زیادی کنگره با محوریت دامپزشکی و حیوانات در کشور برگزار می شود که بی اغراق باید گفت تنها یک یا دو مورد از این کنگره را به راستی می توان کنگره و همایش نامید و مابقی را می توان یک دورهمی ساده دانست.اما در برگزاری یک کنگره مناسب چه مواردی را باید در نظر گرفت و رعایت کرد؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

دستورالعمل اصولی برای برگزاری یک کنگره دامپزشکی (با نگاهی بر ضعف ها و چالش ها)

همه چیز در مورد گکو ، اژدهای کوچک (پوستر آموزشی)

بیش از 30 سال است که در کشورهای خارجی پرورش داده می شوند و به دلیل رفتارهای مسالمت آمیز و چهره خاص شان به یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی بدل شده اند.صحبت از موجوداتی است به نام گکو که دوستداران خزندگان آنها را وارثان دایناسورها می دانند.همه چیز در خصوص این موجودات را با یک پوستر آموزشی بررسی کرده ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در مورد گکو ، اژدهای کوچک (پوستر آموزشی)

روش های تسلط و فرمان بردار کردن سگ توسط صاحب حیوان

روش های بسیار و نکات مهمی وجود دارند که در قالب باید و نبایدها موجب تسلط و قدرت شما بر سگ تان به عنوان صاحب دام خواهد شد.شما با رعایت این مجموع رفتارها می توانید بر سگ خود مسلط شوید و از حیوان خود یک حیوان مطیع ، فرمان بردار و گوش به زنگ بسازید.شما با این رفتارها و این اصول کاربردی آشنایی دارید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

روش های تسلط و فرمان بردار کردن سگ توسط صاحب حیوان

آشنایی با نژادهای سگ (قسمت ششم : گریت دین)

سگ های دارای نژادهای مختلفی می باشند که هر کدام از این نژادها نیز دارای ویژگی های مخصوصی بوده که این ویژگی ها دلیل استفاده و نیاز صاحب سگ به آنها می باشد.در سری مقالاتی هر کدام از نژادهای سگ ها را معرفی و این ویژگی ها را شرح خواهیم داد.نژاد مورد بحث در این پست گریت دین می باشد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

آشنایی با نژادهای سگ (قسمت ششم : گریت دین)

آشنایی با مارماهی ها (دانلود فایل PDF آموزشی ویژه مارماهی ها)

مارماهی جانداری مهره دار و آبزی از رده پرتوبالگان و راسته مارماهی سانان است.این موجودات دارای بدنی لوله ای شکل و نرم هستند.مارماهی مانند مار حرکت می کند و حالتی شبیه به S در خود ایجاد می کنند.عده ای از آنها نیز درنده بوده و از سخت پوستان و ماهیان کوچک تغذیه می کنند.شما در خصوص این موجودات چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

آشنایی با مارماهی ها (دانلود فایل PDF آموزشی ویژه مارماهی ها)

علل بروز لامینایتیس مچ دست در اسب ها چیست؟

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با مشکلاتی که زانوی اسب را تحت تاثیر قرار می دهند، بیشتر آشنا کنیم. در ابتدا مروری بر آناتومی زانو خواهیم داشت، سپس به بررسی نقش این اندام خواهیم پرداخت و در پایان به آسیب های رایجی که این مفصل را در اسب تحت تاثیر قرار می دهند، خواهیم پرداخت. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

علل بروز لامینایتیس مچ دست در اسب ها چیست؟

تغذیه مناسب برای سگ ها در فصل زمستان

زمستان است و سرد.شرایط تغذیه ای نیز در این فصل برای سگ ها متفاوت خواهد بود.سگ هایی که در خانه زندگی می کنند به علت دمای مناسب محیط و فعالیت بدنی کم نیاز به غذای کمتری به نسبت سگ هایی که در خارج از خانه نگهداری می شوند دارند.شما در خصوص تغذیه مناسب سگ ها در زمستان چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

تغذیه مناسب برای سگ ها در فصل زمستان

گاوها چه می خورند ؟ (قسمت دوم : کنسانتره)

گاوها چه می خورند؟ این سوالی است که شاید بارها از شما پرسیده اند و یا در قالب یک دامپزشک به آن اندیشیده اید.طبیعی است که باور عموم مردم از غذای گاوها با عنوان کلی علف با شخص شما به عنوان یک دامپزشک متفاوت خواهد بود.در سری مطالبی به طور دقیق به تشریح و معرفی تغذیه گاوها در گاوداری های صنعتی پرداخته ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

گاوها چه می خورند ؟ (قسمت دوم : کنسانتره)

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات