بازدید مجازی همراه با وت پارس از بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012

چندی قبل در مطلبی مفصل اعلام کردیم که کلینیک دامپزشکی اندرسون به عنوان بهترین کلینیک دامپزشکی در کشور امریکا به انتخاب مردم ، برگزیده شد. در همان مطلب قول دادیم که به زودی در مطلبی شرایطی برای بازدید مجازی شما از این کلینیک را مهیا خواهیم کرد. هم اکنون در این پست ، شما به راحتی می توانید که بازدیدی مجازی و بسیار طبیعی از بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012 میلادی داشته باشید. این تنها شروع کار وت پارس می باشد و در آینده ای نزدیک شما ازطریق وت پارس می توانید بازدید مجازی از بهترین دانشکده ها ، کلینیک و مراکز صنعتی در سرتاسر جهان داشته باشید. امیدواریم که تمامی این امکانات موجب رضایت همگی شما عزیزان و بزرگواران خواهد بود. برای یک بازدید مجازی و بسیار راحت  وت پارس شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.

 

تذکر : تا Load کامل صفحه صبر کنید.شما از طریق فلش های موجود در صفحه به راحتی می توانید مابین اتاق ها و بخش های مختلف کلینیک حرکت کنید و در تمامی جهت ها توانایی مشاهده بخش های مختلف هر اتاق را دارید.

برای بازدید اینجا را کلیک فرمایید.

...............................................

مطالب مشابه :

انتخاب بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012 به انتخاب مردم + تصاویر

...............................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

 مطالعه ادامه مطلب

کشف یک مورد جنون گاوی در کالیفرنیا

متن دیگری وارد نشده است

 مطالعه ادامه مطلب

افتتاح رسمی وب سایت علمی وت پارس

یکی از مهم ترین علوم در دوره حاضر که در بسیاری از مسائل مهم و حیاتی یک جامعه از قبیل موضوعات بهداشتی و سلامت ، اقتصادی و ... تاثیر فراوانی دارد علم بزرگ و وسیع دامپزشکی و شناخت حیوانات است. اما متاسفانه در کشور ایران به دلایل مختلف آن طور که باید و شاید شناخت چندانی از اهمیت کار دامپزشکان و دوستداران حیوانات وجود ندارد و به دلایل متعدد همانند عدم فرهنگ سازی صحیح و پایه ای این علم وسیع مهجور مانده است و بسیاری از افراد جامعه تاثیر فراوان دامپزشکان را در زندگی خود احساس نمی کنند. شیوه های مختلف فرهنگ سازی و آشنایی مردم با پدیده های مختلف در دنیای امروز با گذشته بسیار تفاوت کرده است. امروزه یکی از راه های برقراری ارتباط با دنیای پیرامون اینترنت می باشد که تاثیر عمده ای در فرهنگ سازی در عصر جدید برعهده دارد. سایت علمی وت پارس هم نیز در تاریخ 20 فروردین سال 1391 با همین هدف آغاز به کار نمود و مجموعه وت پارس هم تمامی این موارد اعم از فرهنگ سازی پایه ای و انتشار مطالبی تخصصی به زبان ساده و قابل فهم برای عموم مردم و ... را وظیفه خود می داند و ایجاد یک محیط ساده اما علمی که در آن تمامی اقشار جامعه سهیم هستند و در حال تبادل اطلاعات می باشند را سرلوحه کار خود قرار داده است. محیطی که متفاوت ترین مطالب مربوط به علم دامپزشکی و آشنایی با حیوانات را شامل می شود و در طراحی متفاوت آن سعی شده است که هم از نظر گرافیکی و هم از نظر علمی دربردارنده تمامی سلایق باشد. این روش کاری در وبلاگی که قبلا تحت مدیریت بنیانگذاران وت پارس اداره می شد اجرا شد که خوشبختانه با اقبال رو به رو شد. به همین دلیل نیاز را بر این دیدیم که زمینه کاری خود را گسترش دهیم.در واقع در عین حفظ هویت و قالب قدیمی خود را نیاز های این دوره هماهنگ کردیم که این نیازمند نگاه متفاوت ما به دنیای علم شگفت انگیز دامپزشکی بود.در واقع یک تفکر نوین. وت پارس با تفکری نوین در زمینه دامزشکی و دامپزشکان پارسی قدم به عرصه وجود نهاده است تا نماینده نسل جدیدی از دامپزشکان پارسی باشد که حافظ شان و منزلت رشته خود هستند. ما این توان را در خود می بینیم که قدمی هر چند کوچک برای آشنایی عموم جامعه با علم دامپزشکی و احترام به حیوانات به عنوان موجودی زنده برداریم و سعی در ارائه مطالب و طرح های نوین بر اساس تمامی نیاز ها داریم. وت پارس تفکر نوین دامپزشک پارسی ...

بنیانگذاران وت پارس

 

 مطالعه ادامه مطلب

جد 250 ميليون ساله دايناسورها

این موجود که 250 میلیون سال قبل می زیسته تقریبا به اندازه یک گربه خانگی بوده است.مطالعه ای به روی ردپای کشف شده در صخره های 250 میلیون ساله در لهستان نشان می دهد که اولین موجود شبیه به دایناسور 9 میلیون سال زودتراز آنچه تاکنون تصور می شد ظهور کرده است.تیم محققان نتایج خود را در نشریه "انجمن سلطنتی" منتشر کرده و این موجود را پروروتوداکتیلوس نامگذاری کرده است. وت پارس شما را به مطالعه ادامه ی مطلب دعوت می کند.

مطالعه تازه به روی ردپاها در لهستان نشان می دهد که قدیمی ترین خویشاوند شناخته شده دایناسورها به اندازه یک گربه خانگی بود و روی چهار پا راه می رفت.براساس این مطالعه اولین اجداد دایناسورها 250 میلیون سال قبل ظاهر شدند که بیش از تخمین های قبلی است.

استفن بروسات از موزه تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک که این تحقیقات را هدایت کرده است گفت: "اینها قدیمی ترین فسیل از اجداد دایناسور از هرگونه که فکر کنید در هر جای جهان است."تاکنون هیچ استخوانی از این موجود در صخره های مورد نظر در لهستان پیدا نشده است اما آقای بروسات می گوید که حتی احتمال آن دانشمندان را به هیجان آورده است.

دایناسورها 65 میلیون سال قبل در پی برخورد یک سنگ عظیم آسمانی به زمین که تبعات گسترده ای داشت نابود شدند.

                                                            

پروفسور مایک بنتون از دانشگاه بریستول به بخش جهانی بی بی سی گفت که 250 میلیون سال قبل یک انقراض انبوه در زمین روی داد که واقعا فاجعه بار بود به طوری 90 درصد گونه های زنده از میان رفتند.و تا جایی که ما می دانیم و شواهد نشان می دهد، حداقل 10 میلیون سال طول کشید تا حیات دوباره جان بگیرد.

او می گوید: "به این ترتیب کشف شواهدی که تازه گزارش شده، یعنی شواهد اینکه سرمنشاء دایناسورها یا نزدیک ترین خویشاوندان آنها به این دوره ویرانی برمی گردد واقعا فوق العاده است.""9 میلیون سال برای یک فسیل شناس چیزی نیست اما کشف اینکه سرمنشاء آنها به این دوره وحشتناک یعنی زمانی که حیات داشت بار دیگر جان می گرفت برمی گردد کاملات حیرت انگیز است."

ردپاهای کشف شده تنها دو یا سه درصد ردپاهای موجود در این محل را در برمی گیرد.قدمت ردپاها فقط دو میلیون سال پس از دوره انقراض انبوه پرمین است.

آقای بروسات سرپرست تحقیقات گفت: "اساسا می توانیم بگوییم که جد دایناسورها بلافاصله پس از این انقراض سرچشمه گرفت که یک نظریه کاملا تازه است و تاریخ اولیه دایناسورها را از اساس دوباره تعریف می کند."در دوره انقراض انبوه پرمین بیش از 90 درصد کلیه گونه های زیستی به دلیل فوران های آتشفشانی، گرمایش ناگهانی زمین و تغییر وضع اقیانوس ها از میان رفتند.تا دوره های اخیر دانشمندان تصور می کردند که دایناسورها 15 تا 20 میلیون سال پس از انقراض انبوه ظاهر شدند، زمانی که کره زمین قابل سکونت تر شده بود.

 مطالعه ادامه مطلب

تعرفه تبلیغاتی در وت پارس

سایت وت پارس به عنوان سایت علمی - خبری دامپزشکی و علوم حیوانات ایران فعالیت می کند.این سایت امکان مطالعه جدیدترین مقالات علمی و آموزشی دامپزشکی و علوم حیوانات و اخرین اخبار این حوزه را در ایران و سرتاسر جهان فراهم می کند. وت پارس شبکه‌ای گسترده از افراد جامعه دامپزشکی ، دانشجویان ، دامداران ، صاحبان صنایع و عموم مردم را تشکیل می‌دهد و ارتباط بین آنها را به شیوه‌ های نوین و مبتنی بستر وب فراهم می‌کند. وت پارس در حال حاضر با بیش از ده ها هزار بازدید ماهانه و هزاران دنباله رو و مخاطب در شبکه های اجتماعی ، مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. 


رسالت رسانه وت پارس ارائه خدمات متفاوت ، نوین و همچنین به روز به مخاطبان است. از این رو وت پارس با داشتن مخاطبان بی شمار و خاص در حوزه دامپزشکی ، سلامت ، صنایع مختلف و ... مکان مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما در این حوزه می باشد. تبلیغ در اینترنت برخلاف روشهای تبلیغات سنتی، محدود به زمان و مکان خاصی نیست.برخلاف روشهای سنتی در تبلیغات اینترنتی شما گزارش آنلاین و بروز از آمار مشاهده و کلیک ها روی آگهی خود را خواهید داشت و با توجه به گستردگی مخاطبان مکانی مناسب برای تمامی عزیزان خواهد بود.همچنین با انتخاب هر کدام از طرح های تبلیغاتی ، طراحی بنر و رپورتاژ توسط خود شما و یا با دریافت هزینه طراحی توسط تیم وت پارس انجام خواهد شد.همزمان با درج تبلیغ شما در وت پارس ، آگهی شما به صورت گسترده و روزانه در تمامی صفحات رسمی وت پارس در شبکه های اجتماعی که بالغ بر هزاران کاربر می باشند ، به صورت رایگان معرفی و ارائه خواهد شد. با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعي در وت پارس گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و زيرگروه هاي مختلف هر روز به وت پارس سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

- پوشش جدیدترین و متفاوت ترین اخبار دامپزشکی و علوم حیوانات ایران و جهان

 مطالعه ادامه مطلب

برگزاری کارگاه آمورشی دانشگاه تهران برای متخصصین و پژوهشگران

به منظور تقویت بنیه علمی و عملی صاحبان تخصص های مختلف، شرکت خدمات علمی-پژوهشی امید ایرانیان دانشگاه تهران اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت در زمینه های مختلف نموده است. شرکت در این کارگاهها برای عموم آزاد است، لیکن مسئولیت تطابق موضوع با تخصص متقاضی با خود وی میباشد. برای شرکت کنندگان گواهینامه مربوطه از طرف شرکت و مدرس دوره صادر میگردد. برخورداری از امتیاز بازآموزی، ارتقاء و نظایر آن به سیاست دستگاه اجرایی یا مرکز آموزشی-پژوهشی ذیربط میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه آموزشی استفاده از شبیه ساز کامپیوتری در آموزش عملی فیزیولوژی و فارماکولوژی به تدریس دکتر گودرز صادقی اینجا را کلیک نمایید.

 مطالعه ادامه مطلب

دکتر مهدی خلج رییس جدید سازمان دامپزشکی کشور شد

وت پارس - دکتر مهدی خلج، با حکم وزیرجهادکشاورزی، به ریاست سازمان دامپزشکی کشور منصوب و جایگزین دکتر سید محسن دستور شد.

به گزارش وت پارس ، دکترمهدی خلج، معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی که سابقه مدیر کل دامپزشکی استان تهران را نیز در کارنامه خود دارد، طی مراسم معارفه ای به عنوان رییس جدید سازمان دامپزشکی کل کشور منصوب می شود.

سوابق تحصیلی

دکتری دامپزشکی دانشگاه تهران

MPH دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتری تخصصی (PhD) انگل شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

 مطالعه ادامه مطلب