آیا حیوان خانگی شما درست تغذیه می کند؟ (پوستر آموزشی)

تغذیه یکی از اصول بنیادی موجودات زنده برای اداکه زندگی می باشد.حیوانات نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید تغذیه در خصوص آنها به خصوص حیوانات پرورشی به دقت مورد نظر صاحبان دام ها قرار گیرد.در یک پوستر آموزشی با توجه به مبحث امتیاز دهی به بدن حیوانات به این سوال پاسخ داده ایم که تغذیه حیوان شما درست است؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

آیا حیوان خانگی شما درست تغذیه می کند؟ (پوستر آموزشی)

بسیاری از موارد کوچک و بزرگ علمی و یا حتی غیرعلمی را می توان با روش های مختلفی منتشر کرد تا خواننده درک بهتری از موضوع داشته باشد.یکی از این راه های آموزشی مناسب استفاده از پوسترهای آموزشی و اینفوگراف هاست. موردی که سایت وت پارس در آن در کشور ایران پیشتاز است و به عنوان نخستین سایت در این زمینه ، به انتشار پوسترهای آموزشی و اینفوگراف های علمی در خصوص علم دامپزشکی و علوم حیوانات در قالب طرحی با عنوان اینفووت (InfoVet) می پردازد.در این پوستر آموزشی راهنمایی جامع و کامل در خصوص تشخیص صحیح بودن تغذیه حیوانات خانگی با توجه به امتیاز وضعیت بدنی حیوانات را برای شما تدوین و تهیه کرده ایم.برای بزرگ نمایی بر روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر را در سایز اصلی مشاهده نمایید.

آیا حیوان خانگی شما درست تغذیه می کند؟ (پوستر آموزشی)

برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک نمایید 

نظر شما در خصوص این پوستر چیست؟ آیا شما نیز علاقه دارید که در حوزه خاصی اقدام به تهیه و ساخت پوستر نماییم؟ پس زیر همین مطلب نظر خود را برای ما بنویسید تا با بررسی آن اقدام به ساخت آن نماییم.

بخش ویژه اینفووت در وت پارس

تهیه و طراحی پوستر از بهرام ایمان طلب

 مطالعه ادامه مطلب

همه چیز در مورد درماتوفیتوز (پوستر آموزشی)

درماتوفیت ها باعث سست شدن موها شده به طوری كه به راحتی موها ریزش پیدا کرده و این ریزش باعث ایجاد حالت كچلی در آن ناحیه می شود.راه های شناسایی و علائم بیماری درماتوفیتوز در حیوانات به خصوص گربه ها چیست؟تمامی دانستنی ها در خصوص این بیماری را به طور خلاصه در یک پوستر آموزشی جمع آوری کرده ایم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

بیماری درماتوفیتوز در گربه ها

بسیاری از موارد کوچک و بزرگ علمی و یا حتی غیرعلمی را می توان با روش های مختلفی منتشر کرد تا خواننده درک بهتری از موضوع داشته باشد.یکی از این راه های آموزشی مناسب استفاده از پوسترهای آموزشی و اینفوگراف هاست. موردی که سایت وت پارس در آن در کشور ایران پیشتاز است و به عنوان نخستین سایت در این زمینه ، به انتشار پوسترهای آموزشی و اینفوگراف های علمی در خصوص علم دامپزشکی و علوم حیوانات در قالب طرحی با عنوان اینفووت (InfoVet) می پردازد.در این پوستر آموزشی راهنمایی جامع و کامل در خصوص معرفی و آشنایی با بیماری درماتوفیتوز را برای شما تدوین و تهیه کرده ایم.برای بزرگ نمایی بر روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر را در سایز اصلی مشاهده نمایید.

بیماری درماتوفیتوز گربه ها

برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک نمایید 

لینک دانلود این تصویر در کیفیت خارق العاده جهت پرینت و تهیه پوستر : اینجا

بهترین راه تشخیص قارچهای درماتوفیتی ،برداشتن نمونه از پوست وموی محل درگیر و كشت دادن ان است. برای انجام این ازمایش ساده،مقادیری از موهای قسمت آسیب دیده پوست به وسیله یك مسواك یك بار مصرف یا به وسیله یك پنس برداشته و داخل ظروف مخصوص كه حاوی مواد مغذی برای رشد این نوع قارچها است(محیط كشت)گذاشته می شود.اگر پس از مدتی (معمولا 14-5 روز) درماتوفیت در محیط رشد كند، آنوقت مشخص می شود كه حیوان مبتلا به این بیماری است.اگر درماتوفیت رشد نكرد بیماریهای دیگر باید مد نظر قرار گرفته شوند . با مشاهده میكروسكوپی قارچهای رشد كرده بر روی محیط كشت ،دامپزشك حتی می تواند به نوع درماتوفیت مسئول ایجاد بیماری نیز پی ببرد.

برای اشنایی کامل با این بیماری می توانید از اینجا و از طریق پرونده ای که پیش از این در وت پارس منتشر کردیم استفاده نمایید.شما نیز نظرات خود را در مورد این پوستر با ما در میان بگذارید. نظر شما در این مورد چیست؟

بخش ویژه اینفووت در وت پارس

 مطالعه ادامه مطلب

رفتار شناسی و نگهداری ایگوانا (پوستر آموزشی)

در حال حاضر یکی از محبوب ترین و کم خرج ترین حیوانات برای نگهداری موجودی به نام ایگواناست.اما تا چه حد در مورد پرورش این موجود و شرایط نگهداری آن اطلاعات دارید؟ رفتارهایش را می شناسید؟ تمامی این اطلاعات را در قالب یک پوستر آموزشی کامل و جامع مطالعه نمایید. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

پیش از این در پستی با نام ایگوانا ، موجودی دوست داشتنی در خصوص این حیوان زیبا اطلاعاتی به صورت بنیادی در اختیار شما قرار دادیم. اما با توجه به تاثیرگذاری بیشتر پوسترهای آموزشی تصمیم گرفتیم اطلاعات پرورشی و نگهداری ایگوانا را در قالب یک پوستر منتشر کنیم.وت پارس نخستین سایتی می باشد که اطلاعات مربوط به رشته دامپزشکی و حیوانات را در قالب اینفوگراف و در پوشش طرحی به نام اینفووت منتشر می نماید. امیدواریم که اطلاعات مربوط به این پوستر آموزشی برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک نمایید 

ايگوانا ، موجودی دوست داشتنی (پرونده ای كامل در باره ی ايگوانا )

اطلاعاتی جامع در مورد خرگوش ( یک پرونده کامل )

آشنایی با نژاد های همستر + به همراه روش تعیین جنسیت همسترها

خوک گینه یا خوکچه هندی (یک پرونده در مورد یک موجود محبوب)

 مطالعه ادامه مطلب

یک عکس تاریخی + تصویر

وت پارس - سگی به نام «لئو»، بعد از فوت صاحبش در ژانویه سال ۲۰۱۱ در اثر حادثه رانش زمین در برزیل، دو روز تمام در کنار قبر او به سر برده است. در تصویر زیر شما لئو را مشاهده می کنید.

 مطالعه ادامه مطلب

انتخاب بهترین کلینیک دامپزشکی کشور امریکا در سال 2012 به انتخاب مردم + تصاویر

بهترین و زیباترین کلینیک دامپزشکی کشور امریکا در سال 2012 با آرای مردم انتخاب شد. کلینیک دامپزشکی اندرسون در شهر اندرسون ایالت کالیفرنیا به مدیریت دکتر مارلی کینگ با آرای اکثریت مردم به عنوان بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012 برگزیده شد. دکتر کینگ بعد از این انتخاب عنوان کرد که هدف از تاسیس این کلینیک تجربه یک محیط کاری دلنشین و گرم برای مشتریان و مراجعه کنندگان و تمامی کارکنان بود. دکتر کینگ مدیر این کلینیک عنوان کرد که کارکنان این بخش در حال حاضر از کار در این محیط احساس غرور می کنند. این کلینیک دارای 3 آزمایشگاه اختصاصی و 3 انجمن می باشد. مجموع هزینه برای تاسیس این کلینیک دامپزشکی 2198932 دلار بود که از این هزینه میزان 1259150 دلار تنها برای خود ساختمان هزینه شد که این بدین معنی است که این مبلغ جدا از هزینه زمین و پارکینگ و غیره و...است. این کلینیک بسیار مجهز ، دارای داروخانه ، اورژانس و فروشگاه اختصاصی می باشد. سورپرایز ما برای شما در پست های بعدی بازدید مجازی و کاملا طبیعی از این کلینیک مجهز می باشد. اما در این پست شما را به مشاهده تصاویری از بهترین کلینیک دامپزشکی در کشور امریکا دعوت می کنیم. وت پارس شما را به مطالعه کامل این پست در ادامه مطلب دعوت می کند.

.........................................

.........................................

.........................................

 مطالعه ادامه مطلب