برترین تصاویر علمی به روایت هنر

دنیای طبیعی پر از موجودات باشکوه، فرآیندهای پیچیده و ساختارهای اسرار آمیزی است که در مقابل چشم غیر مسلح پنهان شده است، تصاویر علمی که برگزیده یک رقابت بین المللی هستند این زیباییها را به عنوان محصول علم و هنر عرضه کرده اند.در رقابت میان مجله ساینس و بنیاد ملی علم در آمریکا افرادی به عنوان برنده انتخاب شدند که درک عمومی را از تحقیقات علمی ارتقا داده و زیبایی علم را مقابل چشم مخاطب آورده اند. وت پارس شما را به مشاهده کامل این تصاویر در ادامه مطلب دعوت می کند.

...................................

وت پارس تقدیم می کند

رایانه شناختی براساس مغز نوعی میمون

بخش تصویرنگاری با الهام از معماری عصبی مغز نوعی میمون، این رشته های نئونی مارپیچی نمودار سیم کشی برای یک نوع رایانه است که به زودی قادر به فکر کردن خواهد بود.

عملیات مغزی

 مطالعه ادامه مطلب

زمستان است ... ( تصاویری از حیوانات در سفیدی زمستان)

زمستان است و سرد ... شاید برای بعضی از حیوانات خواب زمستانی آغاز شده باشد اما برای بسیاری ، زمستان مانند تمامی فصل های دیگر است اما سرد و شاید سخت.به مناسبت زمستان زیبا ، تصمیم گرفتیم چند تصویر از حیوانات در این فصل زیبا را برای شما عزیزان آماده نماییم. وت پارس شما را به مشاهده این تصاویر زیبا در ادامه مطلب دعوت می کند.

پیش از اینکه این تصاویر زیبا را از حیوانات در فصل زمستان مشاهده کنید ، پیشنهاد می کنیم مشابه همین پست را در خصوص فصل زیبای پاییز ، که هم اکنون آن را تا سال بعد بدرود گفته ایم ، با عنوان پاییز ، پادشاه فصل ها مشاهده نمایید. وت پارس شما را به مشاهده این تصاویر دعوت می کند.

 مطالعه ادامه مطلب

دامپزشکان در چهارگوشه دنیا + تصاویر

دامپزشکان از پرتلاش ترین و حیاتی ترین عناصر جوامع می باشند که سلامت جامعه انسانی  و دامی را در هر نقطه ای تضمین می کنند. اما واقعا چقدر عموم مردم از این فعالیت ها با خبرند؟ شاید تصاویر ، گویاتر از هر حرف و کلامی در این خصوص باشد. وت پارس هم اکنون شما را به مشاهده تصاویری از زحمات دامپزشکان در چهارگوشه دنیا در ادامه مطلب دعوت می کند.

 

امیدواریم از مشاهده این تصاویر زیبا که نشان دهنده بخشی از تلاش های دامپزشکان در سرتاسر دنیاست ، لذت ببرید.

 مطالعه ادامه مطلب

ویدیو وت پارس : ویدیو جنجالی کشتار خرس های سمیرم

یکی از اتفاقات مهم این هفته برگزاری دادگاه متهمان پرونده قتل خرس های سمیرم بود که به هر طریق برگزار شد. از این حادثه وحشتناک زمان بسیاری می گذرد و دلیل اصلی مطرح شدن این موضوع در رسانه ها ویدیویی بود که متعاقب این حادثه منتشر شد. اما آیا تا به حال این ویدیو را مشاهده کرده اید؟این ویدیو شامل صحنه های فجیعی و اسف باری می باشد و از انتشار این تصاویر متاسفیم.هم اکنون می توانید این ویدیوی جنجالی را از وت پارس به صورت آنلاین مشاهده کنید.وت پارس شما را برای مشاهده این ویدیو از سرویس ویدیو وت پارس ، به ادامه مطلب دعوت می کند.

.............................

وت پارس ، تفکر نوین دامپزشک پارسی

...................................................

پیشاپیش از انتشار این تصاویر متاسفیم

.....................................................

مطالب مرتبط

خرس‌های سمیرم، تراژدی نقض حقوق حیوانات ، 18 ماه حبس برای متهمان

 مطالعه ادامه مطلب

بهترین تصاویر از دوربین های تله ای در سال 2012

در سرتاسر دنیا دوربین هایی با نام دوربین های تله ای در حیات وحش نصب می شوند تا آخرین تصاویر از دنیای حیوانات را در اختیار ما قرار دهند تا برخی از آنها برای کارهای پژوهشی استفاده شوند. برخی از این تصاویر بسیار زیبا از آب درمی آیند و در آخر سال این تصاویر از دید زیباشناختی لیست می شوند. سایت نشنال جئوگرافیک بهترین تصاویر از دوربین های تله ای را رده بندی کرده است. وت پارس شما را به مشاهده کامل این تصاویر در ادامه مطلب دعوت می کند.

..................................

وت پارس تقدیم می کند

گوان شاخدار

 مطالعه ادامه مطلب

ویدیو وت پارس : توقف زمان در دنیای جانوران

حیوانات دارای توانایی های بی شماری می باشند که با سرعت بالا انجام می شوند و از قدرت دید ما خارج اند و نمی توانیم شاهد همه این توانایی های بی نظیر باشیم. اما اگر سرعت همه پی در پیش چشمان ما کم می شد و دنیا را با سرعت کند می دیدیم چه چیزهایی را می دیدیم؟ دوربین هایی هم اکنون در اختیار داریم که می توانیم این مشکلات را حل نماییم. با استفاده از این دوربین ها سرعت حرکات را کم کرده ایم تا خیلی چیزها را ببینیم.در ویدیوی این هفته شاهد دو توانایی بسیار جالب از حیوانات با سرعت پایین باشید.وت پارس شما را برای مشاهده این ویدیو به ادامه مطلب دعوت می کند.

..........................

وت پارس تقدیم می کند

 

......................................

......................................

................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

 مطالعه ادامه مطلب

ویدیو : 5 حیوان با استعداد سال 2012 میلادی

5 جاندار با استعداد سال 2012 در سرتاسر جهان معرفی شدند. 5 جانور که دارای استعدادهای خاصی می باشند و خبرهای مربوط به این حیوانات را هم در طول سال شنیدید. شما می توانید ویدیو معرفی این 5 حیوان را در ادامه مطلب از وت پارس مشاهده کنید.به زودی هم پرونده بسیار مفصل و جامعی را در زمینه سال 2012 منتشر خواهیم کرد که از هم اکنون شما را به خواندن آن دعوت می کنیم. به زودی می توانید این ویژه نامه را از وت پارس دریافت کنید.اما هم اکنون می توانید ویدیوی 5 حیوان با استعداد سال 2012 میلادی را مشاهده کنید. وت پارس شما را به مشاهده این ویدیو در ادامه مطلب دعوت می کند. مشاهده این تصاویر را به همه شما عزیزان توصیه می کنیم.

وت پارس تقدیم می کند

تذکر : در صورت لود نکردن ویدیو  و عدم مشاهده آن ، ممکن است لینک ویدیو فیلتر شده باشد

...............................................

...............................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

seery@vetpars.com

منبع

 مطالعه ادامه مطلب

حیوانات جنجالی سال 2012 در جهان

سال 2012 به اتمام رسید و سال نوی میلادی آغاز شد. در این سال هم حیوانات در تیررس اخبار دنیا قرار داشتند و از میان این همه تصویر و خبر در سال 2012 ، تعدادی از این حیوانات از بقیه معروف تر شدند و شهرت جهانی یافتند و لقب حیوانات جنجالی این سال را از آن خود کردند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مجموعه حیوانات جنجالی این سال را در قالب یک پست برای شما معرفی نماییم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. به زودی هم پرونده ویژه وت پارس از سال 2012 رونمایی خواهد شد. تا رونمایی از آن مطلب ، وت پارس شما را به مشاهده این مطلب داغ و بسیار جالب در ادامه مطلب دعوت می کند.

وت پارس تقدیم می کند

اثر "هنری" بارت جانسن، هنرمند هلندی که از جنازه گربه‌اش که در تصادف کشته شده ساخته است.

پرنس چارلز و همسرش در آدلاید استرالیا. این سفر به مناسبت شصتمین سالگرد سلطنت ملکه الیزابت دوم انجام گرفت

اما، اورانگوتان سوماترایی در باغ‌وحش چستر، نوزاد سه روزه‌اش را بغل گرفته

 مطالعه ادامه مطلب

چند چشم ها ( تصاویری از چند گونه عنکبوت چند چشم )

در عالم حیوانات تعداد چشمان جانداران متفاوت است.گاهی بی چشم ، گاهی دو ، سه ، یک و یا بیشتر ...حیوانات از این لحاظ بسیار متفاوت اند. عنکبوت ها هم از این بابت مستثنی نیستند. گونه های مختلف از این موجودات بسیار با هم تفاوت دارند. وت پارس شما را به مشاهده تصاویری از این موجودات در ادامه مطلب دعوت می کند.

راهنمایی : برای آگاهی از نام هر گونه ، عکس را ذخیره کرده و در نام عکس پس از ذخیره ، می توانید نام عنکبوت را بیابید.

 مطالعه ادامه مطلب

بهترین تصاویر خبری نشنال جئوگرافیک در سال 2012

نشنال جئوگرافیک طبق عادت سالانه خود در پایان سال میلادی اقدام به انتشار برترین تصاویر خبری خود در سال نموده است و امسال هم شاهد برترین این تصاویر در سال 2012 می باشیم. از این میان ما تصاویری که مربوط به حیوانات می شود را جدا نموده و در این پست منتشر نموده ایم. امیدواریم که این تصاویر زیبا که تعداد زیادی هم نیستند مورد رضایت شما قرار بگیرد. وت پارس ، شما رابه مشاهده این تصاویر در ادامه مطلب دعوت می کند.

....................................

وت پارس تقدیم می کند

 مطالعه ادامه مطلب