بازدید مجازی همراه با وت پارس از بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012

27 ارديبهشت 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

چندی قبل در مطلبی مفصل اعلام کردیم که کلینیک دامپزشکی اندرسون به عنوان بهترین کلینیک دامپزشکی در کشور امریکا به انتخاب مردم ، برگزیده شد. در همان مطلب قول دادیم که به زودی در مطلبی شرایطی برای بازدید مجازی شما از این کلینیک را مهیا خواهیم کرد. هم اکنون در این پست ، شما به راحتی می توانید که بازدیدی مجازی و بسیار طبیعی از بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012 میلادی داشته باشید. این تنها شروع کار وت پارس می باشد و در آینده ای نزدیک شما ازطریق وت پارس می توانید بازدید مجازی از بهترین دانشکده ها ، کلینیک و مراکز صنعتی در سرتاسر جهان داشته باشید. امیدواریم که تمامی این امکانات موجب رضایت همگی شما عزیزان و بزرگواران خواهد بود. برای یک بازدید مجازی و بسیار راحت  وت پارس شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.

 

تذکر : تا Load کامل صفحه صبر کنید.شما از طریق فلش های موجود در صفحه به راحتی می توانید مابین اتاق ها و بخش های مختلف کلینیک حرکت کنید و در تمامی جهت ها توانایی مشاهده بخش های مختلف هر اتاق را دارید.

برای بازدید اینجا را کلیک فرمایید.

...............................................

مطالب مشابه :

انتخاب بهترین کلینیک دامپزشکی امریکا در سال 2012 به انتخاب مردم + تصاویر

...............................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

seery@vetpars.com

saeed.seery@yahoo.com

نظرات

razavi fard در تاریخ 28 ارديبهشت 1391
سلام خیلی جالب بود...متشکرم .................................... با تشکر از اینکه این مطلب رو مطالعه فرمودید - سعید سیری
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image
مطالب موجود در این دسته‌بندی