ویدیو وت پارس : ارابه چرخ دار ، خودروی ماهی ها

26 بهمن 1392, ارسال شده توسط: saeedseery

ماهی قرمز سفره‌ی هفت‌سین تنها در تنگ بلورینش حرکت می‌کند ولی اگر محدود به تنگ نبود کجا می‌رفت؟ شرکتی به نام Studio Diip وسیله‌ای ساخته است که به ماهی امکان می‌دهد هرکجا که می‌خواهد برود. وت پارس پیشنهاد می کند که حتما ویدیو کوتاه این ابتکار جالب را در ادامه مطلب از دست ندهید. همواره در هر زمینه ، حتی یک ابتکار نو ، متفاوت فکر کنید.

این وسیله یک ارابه‌ی چرخ دار است که زیر تنگ بسته می‌شود و حرکت ماهی را از طریق وب کم بالای تنگ در نظر می‌گیرد. ماهی در تنگ به هر طرف که حرکت کند، وب کم حرکت آن را مشاهده کرده و مدار درون دستگاه حرکت ارابه را به همان سمت کنترل می‌کند.

البته هنوز مشخص نیست این اختراع به غیر از سرگرمی چه هدفی دارد و فکر نمی‌کنیم ماهی بتواند تشخیص بدهد محیط بیرون تنگ چگونه است. البته این ارابه به ماهی امکان می‌دهد که واقعاً از دست گربه فرار کند!

ویدیو

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

منبع : سایت 1 پزشک

نظرات

... در تاریخ 27 بهمن 1392
با عرض سلام خسته نباشید. من پیش-تجربی هستم و میخوام دامپزشکی بخونم و سوالی داشتم خدمت شما اینکه در (آیا می دانید های دامپزشکی) نوشته اید:(دامپزشكان مي توانند در برخي كشورها نظير اتريش و... با مدرك پايه ي دكتراي دامپزشكي در دوره هاي تخصصي رشته هاي پزشكي نظير چشم پزشكي ، مغز و اعصاب ، جراحي عمومي انساني به ادامه ي تحصيل بپردازند؟) یعنی واقعا میشه؟ در ایران هم امکان پذیره؟شرایط خاصی داره؟ممنون میشم جواب بدید. تشکر
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image