درباره ما

سایت وت پارس رسانه علمی - خبری دامپزشکی و علوم حیوانات ایران ، به عنوان یک برند خبری ، مرکز انتشار مستقل آخرین اخبار حوزه دامپزشکی و علوم حیوانات از ایران و سرتاسر دنیا است و به عنوان یک رسانه علمی نیز پایگاهی برای دسترسی به آخرین و متفاوت ترین مقالات علمی و آموزشی می باشد. سایت وت پارس در تاریخ 20 فروردین سال 1391 توسط دکتر سعید سیری ، دکتر بهرام ایمان طلب و دکتر احسان مرآت به طور رسمی افتتاح شد و هم اکنون نیز به طور 24 ساعته در حال فعالیت و خدمات رسانی است. تیم مدیریتی و بنیانگذاران سایت وت پارس که پیش از این در یک وبلاگ آموزشی با هم همکاری داشتند ، پس از مدت زمانی خدمات رسانی در این وبلاگ نیاز به تاسیس یک سایت جامع و متفاوت در حوزه این علوم را در خود احساس کردند و بدین ترتیب برند وت پارس با رویکرد و تفکری متفاوت به وجود آمد.

برند وت پارس توسط دکتر سعید سیری ، دکتر بهرام ایمان طلب و دکتر احسان مرآت تاسیس و مدیریت می شود.مجموعه ای از نیروهای جوان و پر از ایده و انرژی در مجموعه اجرایی سایت وت پارس نقش ایفا می کنند که پویایی رسانه وت پارس حاصل فعالیت این گروه پرتلاش می باشد.  

پلتفرم وت پارس از همان ابتدا با تمرکز بر روی مخاطبان بنا نهاده شد و هم اکنون پس از سال ها فعالیت ، برای ارتباط مستقیم با رسانه وت پارس روش های متعددی تعبیه شده است که به وسیله آنها می توانید در سریع ترین زمان ممکن با وت پارس ارتباط برقرار نمایید و پاسخ خود را دریافت نمایید :

- از طریق نشانگر سمت راست سایت برای پشتیبانی آنلاین

- از طریق ارسال پیام در صفحه ارتباط با ما

- از طریق ارسال کامنت در انتهای هر یک از مطالب سایت

- از طریق شبکه های اجتماعی

 

وت پارس رسانه مستقل دامپزشکی ایران

 

لازم به ذکر است سایت وت پارس به هیچ نهاد ، موسسه و یا گروهی وابسته نیست و به طور کاملا مستقل و شخصی اداره می شود. حفظ بی طرفی رسانه ای و استقلال عمل این مجموعه در کنار مخاطبین وفادارش از اصول اولیه تاسیس برند وت پارس می باشد.

 

مسیر وت پارس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

امیربهادر در تاریخ 13 آذر, 1393
با سلام و احترام بنده برای اجرای پایان نامه ام نیاز به رت های پیر با سن 24 ماه می گردم.ولی متاسفانه تا حالا پس از مراجعه به چندین آزمایشگاه حیوانات نتوانستیم آن را تهیه کنم. و بالاترین سنی که پیدا کردم 11 ماه بوده است ولی به زمان کافی برای نگهداری و پیر شدن رت ها ندارم. از اینرو ، خواهشمندم اگر رت با این مشخصات سراغ دارید(18 ماه به بالا) به بنده اطلاع دهید.از وقتی که برای این بررسی پیغام من گذاشتید بسیار تشکر می کنم.
مجید شکری در تاریخ 17 مرداد, 1393
با سلام.من امسال کنکور دادم و دامپزشکی رو میارم. واسه انتخاب رشته می خوام انتخابش کنم.ازتون کمک می خواستم.5روز بیشتر مهلت نداره.ممنون میشم باهام تماس بگیرید. 09363592984
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image