تصاویری زیبا از پوست حیوانات

22 مرداد 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

قدرت آفرینش و قدرت خدای یکتا را می توان در طبیعت به چشم دید.در سرتاسر آناتومی و زندگی حیوانات می توان به وجود خدا پی برد.شگفتی های طبیعت را در رنگ آمیزی و آفرینش پوست حیوانات می توان دید و به واقع طبیعت دلیلی است بر قدرت خدا.شما را به مشاهده تصاویری دیدنی از این شگفتی های زیبا دعوت می کنیم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

مبرهن و واضح است که هر کدام از این زیبایی ها در سر جای خود زیبایی دارند و زیبا به نظر می رسیدند و نه در تزیین کیف و کفش و لباس های گران قیمت.اگر چنین باشد نمی توان نام زیبایی را بر آن بنهیم چون در واقع این کار جنایتی است بزرگ که پوست حیواناتی به این زیبایی و شکوه ، تزیین کننده وسایل روزمره باشد و نه بر روی سر جای اصلی خودشان ، روی بدن حیوانات. با هم مروری بر تعدادی از این تصاویر خواهیم داشت.

خط جانبی

مار بوآ

فیل

زرافه

جگوار

بال های بید

ماهی پافر

چیتا

گورخر

تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی سونی ( ویژه حیوانات )

عکس های منتخب مسابقه جهانی دنیای میکروسکوپی نیکون

تصاویر برندگان جایزه بهترین تصاویر دنیای حیات وحش در سال 2012 میلادی

محبوب ترین تصاویر چاپی نشنال جئوگرافیک

تصاویری بکر از دوستی های نامعمول در دنیای حیوانات

عکسی از بافت زنده مغز ، جایزه برتر مسابقه عکاسی علمی ولکام

....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

نظرات

دکترعلی حیدری معاف در تاریخ 24 شهريور 1392
سلام بر دوستان جوانم پست بسیار زیبایی بود . زنده باشید راستش به خاطر قبول شدن فرزندم در دامپزشکی آزاد تبریز بعد از جستجو برای آشنایی با دانشکده ی مذکور به اینجا رسیدم. خوشحالم که سایت قوی و آموزنده ای دارید. من پزشکم ولی به جانوران و بخصوص به نژادهای کاری / working breeds / سگ ها بسیارعلاقمندم . دو مقاله عمومی و ساده تحت عناوین // نکاتی جالب در مورد سگها // و // سگ های گله این جانوران زحمتکش // نوشته ام که در سرچ گوگل قابل دستیابی هستند البته در نزد متخصصین این مباحث عمومی و ساده اند. امیدوارم بعد از این بیشتر با شما دوستان ارجمندم آشنا شوم. زنده باشید.
مهدیس در تاریخ 26 شهريور 1392
khaily ghashang e
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image