مراقبت از ورود حیوانات به درون جاده ها + تصاویر

10 دی 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

بسیاری از جاده ها از مسیرهای حیات وحش جانوران و محیط زندگی آن ها می گذرند و حیوانات گاها به صورت ناغافل وارد جاده هایی می شوند که مورد عبور و مرور انسان ها و ماشین هایشان می شوند. بسیاری از حیوانات با برخورد به ماشین ها تلف می شوند و از بین می روند. وت پارس شما را به مشاهده این تصاویر در ادامه مطلب دعوت می کند.

با فنس کشی در محدوده کناره جاده ها می توان از ورود ناغافل این حیوانات به داخل جاده ها ممانعت به عمل آورد و از تصادف این موجودات بی گناه با وسایل حمل و نقل که بیشتر آنها نیز در شب ها اتفاق می افتد به راحتی جلوگیری نمود.آمار قابل توجهی از این تصادفات منجر به مرگ حیوان می شود.به همین دلیل فنس کشی جاده ها یکی از راه های ممانعت از ورود این جانداران است. در ادامه مطلب شما با مشاهده تصاویری از این عمل احتیاطی برای جلوگیری از این تصادفات آشنا می شوید. سالانه بسیاری از حیوانات در کشور ما که تعداد زیادی از آنها نیز در شما حیوانات در معرض انقراض هستند به وسیله تصادفات جاده ای کشته می شوند.ما با استفاده از راه های بسیار ساده به مانند همین فنس کشی می توانیم آمار تلفات جاده ای را تا حد زیادی کاهش دهیم.فنس کشی در کشورهای متعددی در دنیا به عنوان یکی از روش های مفید و ارزان جهت حفظ محیط زیست و گونه های حیوانی شناخته می شود.

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

نظرات

محمود در تاریخ 25 مهر 1392
با سلام واحترام مطالب جالب بود خسته نباشيد لطفا ادامه بدهيد.كبوتران پاكدشت
فرزین دشتی در تاریخ 06 مهر 1393
با سلام و تشکر از سایت وت پارس. امیدوارم که این چنین اعمالی برای کنترل محیط زیست و حیوانات در کشور ما نیز اجرا شود. از مطالب خوب سایت شما نیز ممنونم.
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image