ویدیو وت پارس : ویدیویی حیرت آور از رانندگی سگ ها

17 دی 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

سه سگ به نام‌های جیمی، مونتی و پورتر به مدت دوماه زیر نظر یک تعلیم دهنده آموزش رانندگی دیده‌ و سپس به نخستین سگ‌های راننده جهان تبدیل شده‌اند. پورتر اولین سگی است که از این جمع رانندگی را آموخته است. ویدئوی ضبط شده از پورتر طی یک هفته ۳میلیون بیننده داشته است. توضیحات کامل و ویدیو این خبر جالب را وت پارس در ادامه مطلب به شما تقدیم می کند.

طبق آمارهای موجود هر ساله ۲ میلیون سگ به پناهگاه‌های حیوانات سپرده می‌شوند؛ به همین دلیل یک آژانس فعال در این زمینه ابتکاری جالب برای تبلیغ درباره سگ‌های بی خانمان انجام داده است. در این تبلیغ سگ‌ها را پشت فرمان ماشین‌های ویژه‌اي که برای آنها تغییر داده شده می‌بینیم. شاید باورش سخت باشد که بتوان سگ‌ها را برای رانندگی تعلیم داد. اما این آژانس پدال‌های گاز و ترمز را به جایی منتقل کرده که سگ می‌تواند آن را فشار دهد و به غربالک فرمان هم دستگیره‌ای قابل استفاده برای سگ‌ها اضافه کرده است.

همین‌طور یک دکمه استارت ساده تر برای روشن کردن این ماشین در نظر گرفته است. سه سگ به نام‌های جیمی، مونتی و پورتر به مدت دوماه زیر نظر یک تعلیم دهنده آموزش رانندگی دیده‌ و سپس به نخستین سگ‌های راننده جهان تبدیل شده‌اند. پورتر اولین سگی است که از این جمع رانندگی را آموخته است. ویدئوی ضبط شده از پورتر طی یک هفته ۳میلیون بیننده داشته است.

وت پارس تقدیم می کند

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

منابع : DrivingDogs

دانستنی ها

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image