kölle zoo مجهزترین و بزرگ ترین فروشگاه حیوانات در اروپا + ویدیو و تصاویر

24 مرداد 1392, ارسال شده توسط: saeedseery

kölle zoo یکی از بزرگ ترین و مجهزترین فروشگاه های حیوانات و تجهیزات مربوط به حیوانات می باشد که شاید برای خیلی از هموطنان ما که نمونه های وطنی این فروشگاه ها را دیده اند ، جای تعجب و شگفتی دارد. این فروشگاه مجهز به کلینیک های دامپزشکی و بخش های تخصصی حیوانات می باشد. وت پارس شما را به مشاهده ویدیو و تصاویر این فروشگاه در ادامه مطب دعوت می کند.

در ابتدای این گزارش و پیش از آنکه تصاویر مربوط به این فروشگاه ها را ببینید ، از شما دعوت می کنیم که این ویدیوی زیبا را که شما را از گوشه و کنار این فروشگاه ها و امکانات مجهز آن آگاه می کند مشاهده نمایید. این ویدیو کار مشترکی از سایت علمی - خبری وت پارس و سایت کوی ایران می باشد. از دیدن این ویدیو مطمئن هستیم که لذت خواهید برد. این ویدیو را می توانید از اینجا در سایز های بزرگ تر مشاهده کنید.

حال که با انواع بخش های مختلف این فروشگاه های پت شاپ و به معنای واقعی مجهز آشنا شدید ، تصاویر مربوط به این فروشگاه ها را نیز مشاهده نمایید.این تصاویر با توجه به شعبه های مختلف این فروشگاه ها در سرتاسر اروپا و آلمان تفکیک شده است. تا لود کامل تصاویر لطفا منتظر بمانید.

تصاویر

فروشگاه شهر Heilbronn

فروشگاه شهر Karlsruhe

فروشگاه شهر Nürnberg

فروشگاه شهر Stuttgart

فروشگاه شهر Weiterstadt

برای دانلود مجموعه کامل تصاویر اینجا را کلیک کنید!

..............................................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری - بهرام ایمان طلب

نظرات

اردوان ونکی در تاریخ 12 آبان 1393
خیلی هم قشنگ و زیباست....طراحی فوق العاده......
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image