قیمت تخم‌مرغ به 8200 تومان کاهش می‌یابد

06 شهريور 1392, ارسال شده توسط: saeedseery

وت پارس - با توجه نتایج جلسه‌ای که اتحادیه مرغ تخم‌گذار با مسئولان ستاد تنظیم بازار داشته‌اند به‌نظر می‌رسد که قیمت هر شانه تخم‌مرغ به هشت‌هزار و 200 تومان کاهش یابد.

مدیرعامل مرغداران تخم‌گذار استان تهران با اعلام این مطلب گفت: به‌نظر می‌رسد که قیمت تخم‌مرغ در پی مذاکراتی که مسئولان دولتی با اتحادیه مرغ میهن انجام داده‌اند تغییر یابد و با 600 تومان کاهش به قیمت هشت‌هزار و 200 تومان در هر شانه برسد.

دکتر ناصر نبی‌پور افزود: بر این اساس، نرخ کف و سقف تخم‌مرغ نیز به ترتیب به قیمت هر کیلوگرم سه‌هزار و 700 و چهارهزار و 230 تومان تغییر خواهد کرد و شرکت پشتیبانی امور دام متعهد می‌شود که در صورت کاهش قیمت محصول مرغدار را خریداری و از افزایش قیمت بیشتر از سقف تعیین شده جلوگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که دولت مرغدارن را یاری و نهاده مورد نیاز را تأمین کند، این تعهد داده می‌شود که دوباره قیمت تخم‌مرغ به هر شانه هفت‌هزار و 500 تومان برگردد.

هیچ‌کدام از مرغداران تهرانی نهاده با ارز مرجع دریافت نکردند

مدیرعامل مرغداران تخم‌گذار استان تهران ادامه داد: با وجود اینکه گفته می‌شود نهاده‌های دولتی با ارز مرجع به کشور وارد شده است، ولی تاکنون هیچ‌کدام از مرغداران استان تهران نهاده‌ای دریافت نکرده‌اند و نهاده‌ای برای توزیع، تحویل اتحادیه داده نشده است.

نبی‌پور در پایان تصریح کرد: شوک روانی حاصل از خبر واردات نهاده‌ها بر روی نرخ این محصولات در بازار تأثیر داشته و قیمت آن را در مقایسه با گذشته کاهش داده است.

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image
مطالب موجود در این دسته‌بندی