کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود

10 شهريور 1392, ارسال شده توسط: alirezahatami

سرویس محیط زیست سایت وت پارس-عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه اعضای فراکسیون محیط زیست با کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها به دو سال موافقت کامل دارند، گفت: بدون شک این مسئله در صحن علنی مجلس در آینده مطرح می‌شود.

کمال‌‌الدین پیر مؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای صفر کیلومتر اظهارداشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خصوص اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس موافق بازگشت مدت اعتبار معاینه فنی به مدت قبل(هر دو سال برای خودروهای صفر کیلومتر) هستند.
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شده در آینده نزدیک از مرکز معاینه فنی خودروها بازدیدی توسط اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس بازدیدی صورت گیرد.
وی با اعلام اینکه فراکسیون محیط زیست خانه ملت موافق مطلق کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها است، بیان داشت: در این خصوص امیدوار هستیم که به یک نتیجه واحد برسیم.
پیرمؤذن متذکر شد: بدون شک مسئله کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها به دو سال در صحن علنی خانه ملت مطرح خواهد شد.
نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی از حجت‌الاسلام حسن روحانی، ریاست جمهوری ایران خواست که در تعیین سکان‌دار محیط زیست به عنوان یکی از معاونان ریاست جمهوری تسریع ببخشد.
پیر‌مؤذن در ادامه ضمن قدردانی از اهمیت دادن رئیس جمهور برای رسیدگی به تالاب ارومیه و تشکیل کارگروهی ویژه به منظور پرداختن به آن، ابراز داشت: با توجه به اینکه چندی پیش شاهد ایجاد آلودگی یک نفتکش هندی در آبهای دریای خلیج فارس بودیم و از آنجایی که آلودگی هوا همچنان از معضلات محیط زیست بوده، لازم است که ریاست جمهوری در تعیین رئیس سازمان محیط زیست تسریعات لازم را داشته باشند.

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image
مطالب موجود در این دسته‌بندی