معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet)

04 مرداد 1395, ارسال شده توسط: saeedseery

دنیای اینترنت به سرعت در حال گسترش است و عصر حاضر را عصر تکنولوژی می نامند.شبکه های اجتماعی نیز سهم گسترده و فزاینده ای از دنیای اینترنت را شامل می شوند.ViralVet یک شبکه اجتماعی کاربر محور و مختص دامپزشکان است که دامپزشکان به وسیله آن می توانند در خصوص کیس های روز به بحث و گفتگو بپردازند. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet)

نرم افزار ViralVet را در یک کلمه می توان شبکه اجتماعی متخصصان دامپزشکان و رشته دامپزشکی دانست که به سرعت نیز در حال گسترش است.شما با دانلود این نرم افزار می توانید به جمع هزاران متخصص دامپزشکی بپیوندید که در حال صحبت و بحث در خصوص کیس های مختلف می باشند.این نرم افزار کاملا رایگان است و شما نیز می توانید با عضویت در آن تصاویر خود را به اشتراک بگذارید یا در خصوص تصاویر دیگران نظر یا سوال خود را ارسال نمایید.

مزایای نرم افزار

معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet) معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet) معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet)

- دعوت دوستان خود به نرم افزار و ساخت شبکه های منحصر به فرد و اختصاصی خود

- ارسال تصاویر خود و یا شرکت در بحث های تخصصی دیگران

- جستجو و مشاهده تصاویر سایر متخصصان از سرتاسر جهان (بر اساس نوع حیوان)

دانلود رایگان نرم افزار

برای دانلود نرم افزار بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.وارد سایت شخصی نرم افزار خواهید شد. در سایت با کلیک بر روی گزینه Download Now کلیک نمایید.به آسانی ایمیل خود را وارد نمایید تا نرم افزار به صورت کاملا رایگان به ایمیل شما ارسال شود.

معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet)

شما از این نرم افزار استفاده کرده اید؟ اگر از این نرم افزار استفاده کرده اید یا پس از خواندن این مطلب و دانلود آن استفاده کردید تجربه خود را زیر همین پست برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

معرفی و دانلود نرم افزار اجتماعی دامپزشکان (ViralVet)

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image