بنر زیر اسلایدر

نکات مهم در چک آپ سالیانه سگ ها توسط دامپزشکان

بسیاری از افراد که به مراقبت از حیوانات خانگی به خصوص سگ ها می پردازند اهمیت ویژه ای برای سلامت و بهداشت این موجودات قایلند.اما در کنار همه این مراقبت های دائمی ، چک آپ سالیانه سگ ها جایگاه دیگری دارد.این چک آپ این شانس را به صاحبان حیوانات می دهد تا از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری نمایند. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

نکات مهم در چک آپ سالیانه سگ ها توسط دامپزشکان

دانلود رایگان کتاب جیره نویسی تغذیه آبزیان (فایل PDF)

همه موجودات زنده برای زنده ماندن نیاز به غذا خوردن و تامین انرژی دارند.ماهی ها و آبزیان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای ادامه زندگی به تغذیه نیازمندند.هزينه تغذيه در امر پرورش آبزيان به طور معمول بيش از 60 درصد كل هزينه ها را شامل مي شود و این خود نشان دهنده اهمیت و ارزش تغذیه آبزیان می باشد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

دانلود رایگان کتاب جیره نویسی تغذیه آبزیان (فایل PDF)

استاد به قلم استاد (داستان زندگی دکتر حسن تاجبخش)

یکی از جاودان ترین نام های تاریخ دامپزشکی ایران.استاد ممتاز دانشگاه تهران را کمتر کسی است که نشناسد.استاد حسن تاجبخش نامی ماندگار بر فراز قله دامپزشکی است که راهی سخت را برای رسیدن به این قله پیموده است.چه چیزی بهتر از اینکه داستان زندگی استاد را به قلم شیوا و بی نظیر خود او مطالعه کنیم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

استاد به قلم استاد (داستان زندگی دکتر حسن تاجبخش)

ضرورت توجه به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان (H5N1) در ایران و منطقه

یک بیماری ویروسی سهمگین.در خصوص آنفلونزای فوق حاد پرندگان صحبت می کنیم که بارها برای کشورهای مختلف دنیا قدرت نمایی کرده است.هزاران هزار پرنده در سرتاسر جهان بر اثر آن از بین رفته اند یا هم اکنون حامل این ویروس سهمین هستند.اما این ویروس چه خطری می تواند برای منطقه و ایران داشته باشد؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

ضرورت توجه به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان (H5N1) در ایران و منطقه

نکات مهم در خصوص زایمان طبیعی سگ ها + ویدیو آموزشی

همواره تمامی زایمان ها در موجودات تحت نظر دامپزشکان به سزارین ختم نمی شود و اکثریت این موجودات به روش زایمان طبیعی فرزندان خود را به دنیا می آورند.زایمان در سگ نیز مانند دیگر نژادهای سگ در سه مرحله انجام می شود و هر مرحله نیز شرایط خاص خود را دارا می باشد.در این خصوص چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

نکات مهم در خصوص زایمان طبیعی سگ ها

برای ترویج دامپزشکی رسانه باشید (یادداشتی از دکتر محمد لطفی زاده)

آیا جامعه دامپزشکی ایران از میزان حساسیت و تاثیرگذاری حرفه ای که در آن فعالیت می کنند اگاه هستند؟ به راستی اگر جامعه دامپزشکی خود از میزان این حساسیت با خبر نباشد چگونه می توان امیدوار بود که عموم مردم کشور نسبت به این تاثیرگذاری ها آگاهی پیدا کنند؟ اینجاست که پای روابط عمومی و رسانه ها به میان می آید.حال دکتر محمد لطفی زاده در یادداشتی اختصاصی برای وت پارس از رسانه در دامپزشکی می گوید. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

انگیزه‌کُش‌های حرفه‌ای، بلای جان دامپزشکی (یادداشت اختصاصی)

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر علی تقی پور

از اوایل دهه هشتاد به عنوان استاد رشته دامپزشکی در دانشگاه مشغول به کار شد. هم اکنون پس از طی سال های متمادی یکی از محبوب ترین استادان رشته دامپزشکی به شمار می آید که صدها دانشجو دانش دامپزشکی را از او فرا گرفته اند.خودش را عاشق این رشته می داند. وت پارس هم اکنون به گفتگو با دکتر علی تقی پور نشسته است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

دکتر علی تقی پور دامپزشک

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر سید جاوید آل داود

نام او با مباحث حقوق حیوانات و علم حیوانات دام کوچک در دامپزشکی ایران گره خورده است.استاد بازنشسته دامپزشکی و محبوب هزاران محصلی که در طی سالیان متمادی دامپزشکی را از او فرا گرفته اند. وت پارس هم اکنون به گفتگو با دکتر سید جاوید آل داود نشسته است. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر سید جاوید آل داود

همه چیز در مورد کم خونی و دلایل آن به زبان ساده

کم خونی می تواند شدید باشد یا خفیف.حتما باید کم خونی را از نظر پزشکی و دامپزشکی به دقت بررسی نمود.کم خونی همچنین می تواند باعث علایم مخصوصی در موجودات گردد.از خستگی و پوست رنگ پریده تا گیجی و درد سینه.شما در خصوص انواع کم خونی ها و علایم آنها در موجودات زنده چه می دانید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در مورد کم خونی و دلایل آن به زبان ساده

حضور دکتر محمد ملازم در برنامه خندوانه به مناسبت روز ملی دامپزشکی

شاید کمتر کسی باشد که یکی از محبوب ترین برنامه های تاریخ تلویزیون ایران پس از انقلاب را نشناسد.خندوانه با اجرای رامبد جوان.این برنامه که مهمانان خود را با توجه به مناسبت های ماهانه نیز دعوت می کند در فصل نخست خود همزمان با روز ملی دامپزشکی به گفتگو با دکتر محمد ملازم دامپزشک مشهور نشست.وت پارس شما را به مشاهده این ویژه برنامه در ادامه مطلب دعوت می کند.

حضور دکتر محمد ملازم در برنامه خندوانه به مناسبت روز ملی دامپزشکی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات